Kommenteeri

Mudaköök on lõbus

Ilmselt on juba looduse poolt sätitud nii, et lapsed lihtsalt tunnevad ülimat rõõmu ja rahulolu kõigest, mis on seotud muda ja mudas pätsimisega. Muda lihtsalt on äge ja mudaga toimetamiseks on nii palju erinevaid võimalusi. Eks kui meenutada enda lapsepõlve liivakastis või vanaema juues tagahoovis, siis kes meist pole suure vaimustusega mätsinud kokku vett ja kõike, mis vähegi kleepuvaks muutus. Mudaga toimetamine on puhas nauding ja lapsele lisaks ka väga arendav tegevus.

 

Kui enamus poodides müüdavatest sarnastest köökidest on mõeldud pigem siseruumidesse, siis meie loodud lahendus on kasutamiseks just õues.

Mu-Mu mudaköök on tublilt kinnitatud ning kannab kolmekordset veebaasil värvikihti, et see ikka aastateks sama ägedaks jääks paistma.

 

Läbi mudase mängu õpib laps väga palju sealhulgas kasvab nii eksperimenteerimise julgus kui ka oskus, areneb lapse loovus, teostustahe, keskendumisvõime. Seega pole ime, et olenemata lapse soost, on mudaköök löömas laineid nii Eestis kui ka mujal olevates lasteaedades. Tee see tore kingitus enda lapsele või lapselapsele. Oleme hea meelega abiks.

Lisa kommentaar

Email again: