Korduma kippuvad küsimused Mis on umbkaudne valmimise aeg alates tellimisest?
Tellimuse täitmine võtab aega ligikaudu 3-4 nädalata alates tasumisest. Sõltuvalt hooajast on meil võimalik tarnida ka oluliselt kiiremini.
Kas köögid on täielikult ilmastikukindlad? 
Kõik köögid valmivad kvaliteetsest puitmaterjalist, mis peitsitakse ja värvitakse 2-3 kihiga (esimene kiht on krunt ning siis 2 või kolm värvikihti olenevalt värvi paksusest). Kuid sellele vaatamata on tegemist ikkagi puiduga, mida hoolega hoides ja aastate järel ka üle värvides saate saavutada pika eluea.  Talviseks perioodiks soovitame mudaköögie katta näiteks grillikattega, et hoida ära puidu mõranemist.
Millest mudaköögid valmivad? 
Paljud on teinud oma lastele mudakööke ehitusjääkidest või kaubaalustest, meie köögid valmivad valitud kvaliteetsest puidust, mille servad on lihvitud lapsele ohutuks. Puidu krundime ning katame selle 2-3 värvikihiga. Kasutame veebaasil välimööbli värve, mis on mõeldud kasutamiseks kuluvatesse kohtadesse ning on lastele ohutud ja keskkonnasõbralikud. Mu-Mu mudaköögid on loodud kestma.
Kui palju maksab vedu?
Transpordi hind tuleneb kaugusest Tallinnast. Osadel perioodidel teeme pakkumisi ka koos transpordiga seega tasub jälgida pakkumisi.
Kas segamise kausid on kaasas ja kas nad on eraldatavad?
Jah. Roostevabast terasest valmistatud kausid on komplektis ja kergesti eemaldatavad pesemiseks ja vajadusel ka asendamiseks.
Kas köökidel on ka garantii?
Kõik meie mudaköögid, mis on värvitud meie poolt, omavad 1 aastast garantiid.
Kas mul on võimalik tellida ka enda mõõtude järgi kööki?
Jah, teostame ka eritellimuse, palun võtke meiega eraldi  ühendust.
Kas ma saan kööki vahetada välja või tagastada?
Kööki ei  saa ümber vahetada ega tagastada, kuna köögi valmistame eritellimusena vastavalt teie soovidele.