Kommenteeri

Köögiviljade kasvatamine on tore ja ei pea tegema ainult maapinnale

Valmistume kevadiseks hooajaks ning lasteaedadele mõteldes oleme tulemas välja rea uute toodetega. Täna tahaksime pöörata tähelepanu lahendustele, mis mõeldud köögiviljade kasvatamiseks, on siis nendeks redised, kurgid, tomatid või maasikad. 
Aina enam on meie laste keskel neid, kes arvavad, et tomatid ja kurgid tulevad poest ning piim samuti. Luues sellised väikesed võimalused meie lasteaedadesse, avardub laste maailm läbi isikliku kokkupuute ning võib ärgitada laste huvi looduse vastu sügavamalt. 
Meie uued tooted:
Kasvatuskast ehk kõrgendatud peenar
Puitplastist valmistatud kauaaegse elueaga ja hooldevaba lahendus. 
Valmivad 3 suuruses ja kolmes värvivalikus. Tellimuse aeg 2 nädalat suuremate tellimuste puhul. Kastide kõrgus on 15 cm. 
600 x 600mm - 38 eur
600 x 1200mm - 47 eur
600 x 2000mm - 59 eur

Värvused: must, tumepruun, helepruun. 
100% hooldevaba, 5 aastat garantii, lihtne panna kokku. 
Kasvatuslaud ehk istutuslaud jalgadel
Valmistatud puidust ning põhi puitplastist, mis tagab tema pikemaajalise vastupidamise. Kasvata kurke, tomateid, rediseid, maasikaid või mida iganes muud - rõdul, verandal või maja kõrval ilma, et peaksid rajama selleks peenra. 
Kõrgus maapinnast 80 cm ja võimalik saada erineva suurusega. Lisainfo peagi. Hind alates 75 eurost. Saadaval ka tõstetavate luukidega versioonid. Küsi lisainfot. 

Lisa kommentaar

Email again: